Наш дитячий садок

Наш герб

Наше педагогічне кредо:  "Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз…" (Ш.О.Амонашвілі)
Режим роботи п’ятиденний.
Тривалість робочого дня – 12 годин.
Діє 2 чергові групи (6.30 – 19.00).
Мовний режим - український
В дошкільному закладі діють 2 логопедичні групи.
Діловодство в дошкільному навчальному закладі організовано відповідно до затвердженої інструкції з діловодства  (постанова Кабінету міністрів України №1242 від 30.11.2011 року).

Дошкільний заклад у своїй діяльності керується:
Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Базовим компонентом дошкільної освіти,  чинним законодавством та власним Статутом.

ВІДОМОСТІ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 43 «Горобинка» комбінованого типу

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

В.о. директора закладу:

ГОРБАТА

Вікторія  Володимирівна

Власник:

Кропивницька міська рада

Спеціалізація:

Дошкільна освіта

Штатна чисельність:

58,68 працівників (54 особи станом на 01.01.2023 року)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 43 «Горобинка» комбінованого типу  функціонує з 05.07.1982 року згідно  Рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 05.07.1982 року №631 "Про затвердження акту державної комісії на введення в дію дитячого садка-ясел на 280 місць по вулиці Васнєцова,4  для забезпечення дошкільною освітою дітей віком від 1,6 до 7 років.

Освітній процес в закладі спрямований на всебічний розвиток дітей дошкільного віку.

Пріоритетні напрямки роботи дошкільного закладу:

- Національно-патріотичне виховання та основи  правової  культури дітей дошкільного віку.

- Створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.

Формування основ здорового способу життя, стресостійкості  вихованців.

- Формування екологічної  компетентності дошкільників.

- Дистанційна робота педагога в умовах воєнного стану.

В закладі функціонує 9 груп: з них: 1 ясельна, 8 садових, в тому числі: 2 – чергові, 2 – логопедичні, 3 – інклюзивні.

Освітній процес здійснюється українською мовою.

Серед педагогічних працівників:

вища кваліфікаційна категорія – 12

спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 3

спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 3

спеціалісти – 2

звання «старший вихователь» – 1

звання «вихователь-методист» – 4

звання «старший учитель» – 1

нагрудний знак «Відмінник освіти України» – 1

Діяльність закладу спрямована на  забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації  Базового компонента дошкільної освіти та державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості дитини.

Коригування освітнього процесу здійснюється постійно через введення воєнного стану в Україні.

В закладі працюють гуртки: хореографічний; баскетбол, гурток "Розвивайко".

Організоване збалансоване 3 разове харчування.

Освітній процес здійснюється за державною Програмою «Дитина».
         Досягнення колективу:

Вихованці закладу неодноразово ставали переможцями фестивалів дитячої творчості «Кіровоградські зірочки» та «Маленькі зірочки Кропивницького».

З початку військової агресії в Україні заклад працював, як тимчасовий пункт по прихисту ВПО. Колектив працівників займався волонтерською діяльністю: збирали продукти харчування, предмети та речі першої необхідності гігієнічного та санітарного призначення. Проводили благодійні ярмарки з продажу виробів народної творчості, які виготовляли наші працівники. Кошти від продажу спрямовували на потреби ЗСУ.

Надаємо професійну психологічну допомогу ВПО, як дорослим так і дітям.

Для колективу вихованців і працівників закладу обладнали укриття в підвалі будівлі закладу. Кількість місць - 200.

ДНЗ № 43 «Горобинка» є комунальною власністю територіальної громади міста Кропивницького. Фінансується за рахунок коштів міського бюджету та добровільних внесків громадян.

Матеріальна база закладу:

- 9 обладнаних за сучасними вимогами групових приміщень та ігрових майданчиків;