Тиждень знань безпеки життєдіяльності

25 лют. 2019
«Без здоров’я немає щастя»

На виконання спільного наказу управління Державної служби України                    з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації                    від 22.06.2018 № 166/480-од  «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2018/2019 навчальному році», з метою навчання дітей та підлітків діям у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги та наказу управління освіти №56/о від 30 січня 2019 року, наказу директора ДНЗ №28/о від 04.02.2019  «Про проведення Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності» в дошкільному закладі було проведено Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Без здоров’я немає щастя». Для проведенняТижня було розроблено план заходів та проведено їх.. В ході проведення Тижня діти отримали знання про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку в оточуючому середовищі.

Фотозвіт: