Програмно-методичне забезпечення

Діяльність дошкільного навчального закладу №43 здійснюється відповідно до вимог законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства" та інших нормативно - правових актів. Зміст освітньої роботи в ДНЗ №43 "Горобинка" проводиться згідно інструктивно - методичних рекомендацій МОН України "Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у 2014 - 2015 навчальному році" та відповідає основним концептуальним положенням Базового компонента дошкільної освіти.
   Реалізація Базового компонента дошкільної освіти забезпечується освітніми програмами  та навчально - методичною літературою, що затверджені або рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Педагоги дошкільного навчального закладу №43 «Горобинка»  працюють  за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина" та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".